Chovatelské potřeby

11. 1. V novém roce přichází Peraso s nabídkou vyšívaných obojků.

Barevnice nití a softshellu na podšití. 

Co kus, to originál! Těším se na vaše objednávky.

 

9. 12. Všem přátelům, známým, věrným zákazníků Peraso i těm budoucím, přeji spokojený adventní čas! Přátelé, užívejte v pohodě a klidu přípravy na nejkrásnější svátky v roce a nezapomínejte na své chlupaté kamarády!

V naší malé dílničce Peraso už byl předčasně Ježíšek a můžeme tedy oznámit, že od nového roku nabízíme i vyšívané obojky. Zatím pracujeme pouze s omezeným počtem fontů písmen a číslic. Lze vyšívat i popruhy š 17 mm, tedy i pro nejmenší pejsky.

Fonty písma a číslic co jsme schopni zatím vyšit, háčky jsou trochu problém. 
Velikost 10,20 a 30 mm.
Barvy nití…vyšité popruhy lze podšít softshellem nebo ještě jednou vrstvou popruhu , ale lze je nechat i jednovrstvé, což u obojku pro malé psíky považuji za nejlepší řešení. Fotka z rubu je přiložena.

Zakázky nejen jako dárky pod stromeček…

Nabídka nových stuh, ale i připomínka těch nejvíce oblíbených a těch, které si to zaslouží 🙂

22. 10. Peraso pružně reaguje na aktuální roční období a přizpůsobuje mu svou nabídku. Podzim je v plném proudu a zrcadlí se v nabídce stuh.

Malá ochutnávka z posledních objednávek.

Podzim a hlavně babí léto – ideální čas pro výlety do okolí, příroda se barví do podzimních tónů a je tak krááásně!!!

14. 9. Po dlouhé pauze v aktualizaci se máte na co těšit. Začnu novinkami za skladu…Vzpomínky na parné léto, čas dovolených a sladké ovoce evokují stuhy s letní tématikou. Zároveň vám už mohu nabídnout stuhy s tématy a barvami blížícího se podzimu. Vše v šířkách 9, 22 a 25 mm. Trojzubce pro šířku 30 a 40 mm potěší majitele statnějších psíků. Kdo jste si oblíbili softshellové podšití, můžete hledat inspiraci v nových barvičkách. Nové popruhy vhodné na vodítka, s vetkanou gumou, jsou velice příjemné do ruky, v šířce 20 mm.

Naše Deaneris z Kedarky měla výstavní premiéru a to hned na klubové výstavě MSBMK pro plemena Francouzský buldoček, Anglický buldok a Mops v Brně – Rozdrojovicích. Vedla si skvěle a získala hodnocení VÝBORNÁ.

Na svém webu nabízím výrobky svých přátel, pokud by jste měli zájem o luxusní přáníčka nebo opasky z paracordu (černá + khaki, délka 120 cm se sponou šířky 3,5 cm za cenu 600 Kč + poštovné a černá + modrá žíhaná, délka 110 cm se sponou šířky 3,5 cm za cenu 500 Kč + poštovné), kontaktujte mně.

Novými obojky a vodítkama se pyšní Agnes, Frodo, Sam, Anie Blanco Amafren, černotky z Moddani, kokří slečna Lara, Beckie, Agnes, berňačka Týna, Fredík, Berry, Bazi, zlaťák Fred…majitelům děkuji za důvěru.

« 2 z 2 »

Tohle je šatník malé černé Lí a Annie Blanco Amafren. Díky věrným zákaznicím a skvělým kamarádkám!

Naši drazí Wild Brunno Fransimo Bohemia (můj chlapeček Bruník) a Deaneris z Kedarky (Evelína). Léto si náramně užili, Bruníka Evelínka plavkyně inspirovala, nenechal se zahanbit a konečně taky začal plavat 🙂 

« 2 z 2 »

Princezna Evelínka!

 

 

5. 6. V zdravém těle, zdravý duch…ani v létě nezapomínáme na výlety po naší krásné zemičce české.

Malá ochutnávka z výroby posledních dní.

…a takto to sluší našim modelům a modelkám…ať slouží…

Květy, kam se podíváš a ta nejkrásnější květinka je chlupatá.

28. 4. A je tady čas čachtání v řece, čas dlouhých dní, příjemných setkání a jazyků až na vestě, jaro se nekoná, je tu rovnou léto.

 

Co kus, to originál…

Nové stuhy pro kreativní 🙂

27. 3. Hledáte novou inspiraci? Možná ji najdete v nabídce nových stuh v šířkách 9, 22 i 25 mm. Rozrostla se i nabídka softshellového podšití obojků.

Peraso zákazníkům děkuji za fotky spokojených mazlíčků. Jsem tady pro vás…

Když Peraso nezahálí 🙂

13. 2. Venku to tedy moc na kvetoucí louku nevypadá a na první kvítky si ještě dlouho počkáme, tak jaro připomínají alespoň motivy na výrobcích z Peraso.

5. 1. V dubnu pořádá klub chovatelů šeltií klubovou výstavu. Peraso je jedním ze sponzorů této akce. Udělejte si výlet a přijeďte se podívat na skvělé psíky.

Nový rok je v plném proudu, venku to vypadá spíš na předjaří než na leden. Peraso nezahálí, na jaře, ale až oficiálně podle kalendáře, se můžete těšit na nové stuhy s odpovídající tématikou.

 

Novinky roku 2017 najdete v archivu!!!

 

Spokojení zákazníci